0358 513 01 65
0542 841 21 04

Haberler

Emlak,Arsa,Konut, Kredi Faizleri ile ilgili Haberler ve Bizden Haber ve Duyurular

Başbakan Yıldırım konut kredilerinde faizi düşürmek için çalışmalara başlandığını açıkladı. Tüketici kredilerinde de taksit sayısının artırılacağını ve vatandaşların bütçelerine uygun ödeme koşullarının iyileştirileceğini söyledi.

Konut Kredisi Faiz Oranları.

Daha Fazla Bilgi


Bankaların faiz oranlarındaki indirim kararı ev sahibi olmak isteyenler için umut oldu. Bugün itibariyle Ziraat Bankası'nın 3-120 ay vade aralığındaki tüm faiz oranlarında 0.28-0.41 puan aralığında indirmesinin ardından, bir indirim haberi de Denizbank'tan geldi.

Bankaların faiz oranlarındaki indirim kararı ev sahibi olmak isteyenler için umut oldu. Bugün itibariyle.

Daha Fazla Bilgi


Hükümetin 'Bankalar faiz oranları yüzde 1'in altına düşürmeli' çağrısının ardından harekete geçen ilk banka Ziraat Bankası oldu.

Hükümetin  'Bankalar faiz oranları yüzde 1'in altına düşürmeli' çağrısının ardından harekete geçen ilk banka Ziraat Bankası oldu..

Daha Fazla Bilgi


Bir kamu kuruluşu olan Emlak Konut, belli sayıdaki konutu belli süre için aylık yüzde 0.7 faizle, satışa çıkardı. Aylık yüzde 0.7 faiz yıllık yüzde 8.7 faiz demek. Emlak Konut’unun yıllık yüzde 8.7 faizle satış yapması, bankaların da konut kredisi faiz oranlarını yüzde 9.0’un altına indirmeleri bekleyişine.

Daha Fazla Bilgi


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık, yüksek kira getirisinin Gaziantep'teki gayrimenkullere hızla değer kazandırdığını belirtti. Gaziantep, son yılllarda Suriyeli sığınmacılar ve üniversiteleri aldığı göçle gayrimenkul yatırımcılarının dikkatini çekiyor. Nüfus yoğunluğu artan Gaziantep'te değerlenen gayrimenkuller, kira geliri elde etmek isteyen.

Daha Fazla Bilgi